Microsoft додасть в Windows 10 функцію, про яку давно мріяли користувачі Android

  212

  Компанія Microsoft планомірно розширює функціональність Your Phone (Ваш телефон) для операційної системи Windows 10, роблячи його все більш і більш корисним.

  Додаток вибудовує “місток” між комп’ютером і Android, дозволяючи здійснювати ряд дій на смартфоні прямо з комп’ютера. На даний момент Your Phone дозволяє відповідати на текстові повідомлення, переглядати галерею, «віддзеркалювати» екран смартфона, а також здійснювати дзвінки.

  Тепер стало відомо, що Microsoft працює над наступним великим кроком, який ще більше подружить Android і Windows. Остання збірка Microsoft Your Phone містить численні згадки нової функції Content Transfer у коді є посилання на SharedContentPhotos, ContentTransferCopyPaste і ContentTransferDragDrop.

  Після активації Content Transfer в налаштуваннях програми з’являється пункт Cross-device copy and paste (копіювання і вставка між пристроями). Таким чином, можна припустити, що незабаром користувачі зможуть легко копіювати і вставляти файли та інший контент між Android і Windows 10 за допомогою Your Phone.


  • не пропусти

  • магазин