Недорогий Google Pixel 4a отримає Snapdragon 730, а Pixel 4a XL – Snapdragon 765 і 5G

  124

  Це версія на основі нових даних.

  Навряд чи варто сумніватися в тому, що Google пізніше в цьому році випустить нові смартфони сімейства Pixel. Судячи з торішньої лінійки, можна було б очікувати моделей Pixel 4a і Pixel 4a XL, проте чутки говорять, що буде лише молодша модель. Втім, поки це лише чутки.

  А ось нова порція даних — це вже не чутки. Як повідомляється, в коді прошивки Android Open Source Project для Pixel 4 виявилося три нових кодових імені, які, ймовірно, належать новим моделям смартфонів Google. Більш того, є й інформація про платформи для кожного пристрою.

  Отже, першою моделлю є Sunfish, заснована на SoC Snapdragon 730. Друга модель – Redfin, заснована на Snapdragon 765. Третя модель під назвою Bramble також заснована на цій же SoC.

  Варіантів багато, але поки робоча версія така: Sunfish – це Pixel 4a, Redfin або Bramble – Pixel 4a XL, а інший з цієї пари є пристроєм для розробників. Принаймні навряд чи Google буде випускати три версії молодших Pixel.

  Що стосується різниці між Sunfish і двома іншими, то вона, ймовірно, обумовлена бажанням Google наділити старшу модель підтримкою 5G.

  Нагадаємо, Pixel 3a і 3a XL засновані на Snapdragon 675. До речі, якщо Pixel 4a XL дійсно вийде і дійсно отримає Snapdragon 765, це буде перший смартфон Google з підтримкою 5G, оскільки старші Pixel 4 таким похвалитися не можуть.

  Джерело: XDA


  • не пропусти

  • магазин