EMUI перейняла найгіршу особливість MIUI

  103

  На смартфонах Huawei і Honor з’явиться реклама.

  Компанія Huawei переживає не самі спокійні часи через торговельну напруженість між Китаєм і США, а також американські санкції. В даний момент компанія працює над власною альтернативою Android, що отримала назву Harmony OS, а також над сервісами Huawei Mobile Services (HMS).

  Крім того, стало відомо, що Huawei також планує почати демонстрацію реклами на своїх смартфонах. Дана інформація була підтверджена різними джерелами і «Умовами використання» сервісів Huawei Mobile Services, які потрапили в мережу.

  У цьому документі Huawei підтвердила факт створення рекламної платформи Huawei Ads, яка незабаром може бути запущена для пристроїв компанії, позбавлених додатків і сервісів Google. В згаданих документах йдеться про те, що компанія буде збирати і зберігати особисту інформацію користувачів для персоналізації реклами протягом року. Дані будуть зберігатися ЦОД, розташованих в Гонконзі і Сінгапурі. Якщо користувач дасть свою згоду, Huawei Ads також буде збирати і обробляти інформацію про місцеперебування (через GPS) для надання «географічно коректної» реклами.

  Нагадаємо, рекламні оголошення в MIUI є тією особливістю даної оболонки для смартфонів Xiaomi і Redmi, яку найбільше критикують.

  Джерело: Mysmartprice  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин