Google поверне на смартфони Android давно очікувану функцію

  4422

  Несправедливість незабаром буде виправлена.

  Фірмовий додаток набору номера Google Phone попередньо встановлюють на лінійку Google Pixel, смартфони з чистим Android в рамках програми Android One і Xiaomi в ряді країн Європи.

  Коли недавно Xiaomi оголосила, що в деяких регіонах MIUI Dialer буде замінений на Google Phone, багато користувачів смартфонів компанії були розчаровані, оскільки це означало зникнення функції запису дзвінків. Незабаром ця несправедливість буде усунена.

  У коді нової версії Google Phone 43 були виявлені «докази», що натякають на швидкий запуск функції запису дзвінків.

  Ця функція була раніше доступна на Android. Однак з виходом Android 9 Pie компанія Google закрила лазівки, які використовувалися розробниками, а офіційні API записи дзвінків не надавалися з Android 6 Marshmallow. Така можливість залишалася в деяких оболонках під Android, які створюють виробники смартфонів. При цьому користувачам Pixel і Android One залишалося тільки зламувати смартфони для отримання root-доступу.

  Проте, Google вже працює над тим, щоб повернути API для запису дзвінків в майбутніх версіях Android. Попри появу відповідного коду в Google Phone, терміни запуску поки невідомі.

  Джерело: XDA Developers  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин