Сьогодні Microsoft припинила підтримку Windows 7

  332

  15 січня з’являться повноекранні оповіщення.

  Компанія Microsoft сьогодні, 14 січня 2020 року, припинила розширену підтримку операційної системи Windows 7 для звичайних користувачів.

  Операційна система Windows 7 вийшла більш десяти років тому – 22 липня 2009 року. Проте, за статистикою, на даний момент в світі все ще налічується близько 400 млн користувачів Windows 7.

  З квітня минулого року Microsoft попереджала користувачів про швидку “смерть” Windows 7 і пропонувала переходити на Windows 10 за допомогою невеликих повідомлень. А з 15 січня 2020 року система почне виводити повноекранні оповіщення з барвистим описом ризиків використання Windows 7 Service Pack 1 після припинення підтримки. Це «нововведення» стало частиною щомісячного грудневого поновлення Windows в минулому році. Втім, там буде традиційна кнопка «Більше не нагадувати».

  Звичайно, після 14 січня користувачі зможуть продовжити використовувати Windows 7. Однак використання ОС стане пов’язано з підвищеними ризиками, оскільки для неї перестали виходити оновлення системи безпеки. Функціональні поновлення припинилися для Windows 7 ще в січні 2015 року.

  Бізнес- та корпоративні користувачі зможуть продовжити підтримку до січня 2023 року за додаткову плату.

  Термін безкоштовного переходу на старому пристрої з Windows 7 на Windows 10 закінчився 29 липня 2016 року. З тих пір охочі повинні платити 120 доларів. Однак на практиці у багатьох виходить оновитися безкоштовно.

  Сама Microsoft, до речі, рекомендує не оновлювати Windows 7 до Windows 10, а купити новий ПК. Аргументує вона це тим, що за останні вісім років комп’ютери помітно покращилися і подешевшали, а деякі компоненти і драйвери старих ПК можуть працювати некоректно на Windows 10.

  Компанія Google оголосила, що повна підтримка Chrome для Windows 7 триватиме ще як мінімум 18 місяців – до 15 липня 2021 року.

  Джерело: Microsoft


  • не пропусти

  • магазин