Серію Realme 6 готують до анонсу

  127

  Компанія Realme усіма силами прагне стати помітним гравцем на ринку і хоче посунути Xiaomi з її суббрендом Redmi, перш за все, в сегменті доступних пристроїв. Для цього «дочка» Oppo пропонує у своїх пристроях хороше співвідношення ціна/якість і якісь помітні фішки.

  Так, у другій половині минулого року Realme заявила про те, що переходить на установку чотирикамерних систем на тильній стороні. Правда, в даному випадку «брати» користувачів вирішили більше кількістю датчиків, а не якістю фото.

  Новий ступінь еволюції доступних пристроїв Realme в 2020 році — п’ять сенсорів в основній камері. Так, днями в Індії були сертифіковані чотири нових смартфони з індексами RMX2020, RMX2030, RMX2040 і RMX2061. Передбачається, що це нове сімейство Realme 6, де крім базової версії повинні запропонувати Pro-варіант і спрощену варіацію Realme 6i.

  Очікується, що прем’єра Realme 6 відбудеться в першому кварталі нинішнього року, він отримає чіп Snapdragon 710 і п’ятикамерний модуль на тильній стороні, а цінник на нього може бути в районі $145. Якщо ці прогнози справдяться, то ця модель стане доступною на ринку з п’ятьма датчиками в основній камері.

  У перспективі нас чекає прем’єра і першого фітнес-браслета Realme, який повинен конкурувати з Xiaomi Mi Band 4.

  Джерело: phone.cnmo


  • не пропусти

  • магазин