Представлений 120-Гц дисплей для OnePlus 8 Pro

  91

  Чутки про те, що флагмани серії OnePlus 8 будуть з OLED-дисплеями з кадровою частотою 120 Гц, вже гуляли мережею. Зображення на таких екранах буде плавнішим в два рази, ніж в стандартних для індустрії 60 Гц. Особливо таку фішку повинні оцінити шанувальники мобільного геймінгу.

  Сьогодні OnePlus провела в Китаї прес-конференцію, на якій заявила про те, що вона завершила роботи над екраном з частотою оновлення 120 Гц. Заявлена «ексклюзивна оптимізація 120-Гц екрану» за трьома основними параметрами: плавність, точність і комфорт.

  Безпосередньо компанія не оголосила про те, що новий дисплей знайде своє застосування в OnePlus 8, але практично немає сумнівів, що саме для цих моделей або тільки для OnePlus 8 Pro компанія і приготувала нову матрицю.

  На думку самого виробника, найбільш очікуваним флагманом у 2020 році є той, який запропонує OLED-екран роздільною здатністю 2К+ з частотою оновлення 120 Гц і частотою дискретизації 240 Гц. Саме такими характеристиками і наділений екран, представлений сьогодні.

  Укупі з глибиною кольору в 10 біт і 4096 рівнями автоматичного регулювання яскравості — реалістичність відтінків і деталізація будуть на висоті. А ще компанія заявляє, що її дисплей перевершує за рівнем передачі кольору екран iPhone 11 Pro Max, який був визнаний фахівцями DisplayMate кращим в індустрії.

  Джерело: cnbeta


  • не пропусти

  • магазин