Знову дощі та похолодання. Синоптики попереджають про різке погіршення погодніх умов

  63

  В п’ятницю, 4 жовтня, погода на території України знову погіршиться — після короткого потепління атмосферний фронт принесе чергове похолодання і дощі.

  В деяких областях буде мокро, а щодо температури повітря, то вона різнитиметься – від +10 до +25. Такий прогноз дає синоптик Наталія Діденко в своєму Facebook.

  За її словами, в п’ятницю з півночі країни через Полтавську та Черкаську області та до Одеської області буде проходити дощовий фронт (синя смуга на карті означає дощі).

  “Атмосферний фронт вже сьогодні ввечері прийде на північ України. Завтра на заході дощі притихнуть, обійдеться хмарною погодою з несміливими краплями. А на решті території разом з проходженням фронту пройдуть помірні дощі. Іноді навіть сильні. Опади не чіпатимуть хіба що південний схід України. Температура повітря розділиться на метеорологічні класи: на заході, півночі, в більшості центральних областей буде холодно, 10-15 градусів. На решті території 15-19 градусів, на південному сході і сході ще літо – 20-25 градусів”, – написала Діденко.

  У Києві п’ятниця буде вологою, з дощами і похолоданням. Вдень температура повітря знизиться до 11-12 градусів, зазначила синоптик.

  Джерело: Facebook


  • не пропусти

  • магазин