Які смартфони Nokia і коли отримають оновлення до Android 10 Go Edition

  129

  Днями Google оголосила про вихід операційної системи Android 10 Go Edition, яка орієнтована на пристрої початкового рівня з 1,5 Гб оперативної пам’яті. Перша версія прошивки для бюджетних пристроїв побачила світ два роки тому і «десятка» стала третім великим оновленням за її історію.

  Під час релізу Google заявила про те, що розгортання Android 10 Go Edition на смартфони почнеться в цьому році. І тепер стало відомо, що HMD Global буде серед тих, хто поміж перших оновить свої смартфони до нової версії операційної системи.

  Компанія зробила офіційну заяву, згідно з якою Android 10 Go Edition отримають три смартфони: Nokia 1 Plus, Nokia 1 і Nokia 2.1. На перше з перерахованих пристроїв оновлення прийде в першому кварталі 2020 року, а до двох інших моделей апдейт добереться в другому кварталі наступного року.

  Нагадаємо, що з приходом Android 10 Go Edition на смартфони, вони повинні на 10% швидше відкривати додатки. Крім того, поліпшення торкнулися управління та пошуку файлів, функції обміну даними між смартфонами без підключення до Інтернету, а також на мобільники прийде новий протокол шифрування Adiantum, створений спеціально для малопотужних апаратів.

  Джерело: sohu.com


  • не пропусти

  • магазин