В Facebook вирішили приховувати лайки заради самопочуття користувачів

  57

  Відсьогодні експериментальне нововведення Facebook почне діяти на території Австралії.

  Починаючи з п’ятниці, 27 вересня, деякі користувачі Facebook не зможуть бачити кількість лайків під чужими постами. Таким чином найбільша світова соціальна мережа розраховує поліпшити самопочуття своїх користувачів. В крайньому разі, австралійських — саме в цій країні компанія вирішила провести експеримент, який змінює звичний вигляд Facebook.

  Крім лайків австралійські користувачі також не зможуть бачити кількість реакцій і переглядів відео інших мешканців соцмережі.

  За словами австралійського представника компанії Мії Гарлик, дане рішення засноване на твердженнях фахівців в сфері психічного здоров’я, які вважають, що спостереження за кількістю лайків може стимулювати конкуренцію серед користувачів. Передбачається, що видалення цього фактора дозволить їм почувати себе комфортніше.

  “Потрібно лише прибрати цифри з рівняння, щоб люди могли зосередитися на якості своїх взаємодій і контенту, а не на кількості лайків і реакцій”, – говорить Гарлик. Вона також зазначає, що підприємці, які ведуть бізнес в Facebook, продовжать отримувати всю необхідну статистику, як і раніше.

  Раніше компанія запустила в Австралії подібний експеримент з Instagram. Він також поширився на Канаду, Бразилію, Нову Зеландію, Японію, Італію та Ірландію. Чи буде Facebook розширювати географію експерименту на своїй основній платформі, поки не повідомляється. Також невідомо, скільки він триватиме і чи стане приховування лайків постійною мірою. За словами Гарлик, на даному етапі компанія просто “вивчає і слухає відгуки”.

  Джерело: The Guardian


  • не пропусти

  • магазин