Штучний інтелект створив 100 тисяч облич для безкоштовного використання

  199

  При створенні контенту друковані та інтернет-видання часто стикаються з проблемою, коли для статті потрібно використовувати людське обличчя. В ідеалі для цього необхідно наймати модель, фотографувати когось із співробітників або ж звертатися в платний фотобанк. Тепер такої проблеми немає. Штучний інтелект створив підбірку з 100 000 різних облич, доступних для вільного використання.

  «Ми створили для вас безкоштовний ресурс з сотнею тисяч облич, які ви можете використовувати на свій розсуд. Але це не просто нормальні обличчя. Ці зображення були повністю створені нашим штучним інтелектом – всі ці люди несправжні», – кажуть розробники Generated Photos.

  За розробкою штучного інтелекту стоїть команда icon8, відома в першу чергу за розділами іконок для різних операційних систем. Вона зазначає, що будь-який бажаючий може абсолютно безкоштовно використовувати запропоновані обличчя. Є тільки одна вимога – послатися на джерело фотографій.

  Більшість людей, згенерованих штучним інтелектом, виглядає цілком нормально, але деякі фотографії все ж не кращої якості. Крім того, на сайті Generated Photos представлений інструмент, що дозволяє за допомогою фільтрів підібрати потрібне обличчя.


  • не пропусти

  • магазин