Фото чохлів показали ключову відмінність між OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro

  146

  Вересень має стати місяцем прем’єри флагманів OnePlus другої половини нинішнього року, які будуть актуальними аж до анонсу OnePlus 8. Інсайдери вважають, що презентація відбудеться 26 вересня і ми побачимо реліз відразу трьох моделей. Чим ближче прем’єра — тим частіше траплятимуться різні витоки.

  На цей раз ресурс Gizmochina на правах ексклюзивності опублікував фото чохлів, які стануть захисним одягом для OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro. Знімки підтверджують, що компанія вирішила внести зміни в дизайн пристроїв, щоб сплутати моделі один з одним було неможливо.

  Так, Pro-версія отримає вертикальну основну камеру і своїм виконанням вона буде багато в чому повторювати ту, що пропонує OnePlus 7 Pro. Але невелике закруглення у верхній частині змушує робити припущення, що це місце для світлодіодного спалаху, який поступиться своїм колишнім місцем розташування ToF-датчику. Очікується, що в якості ключового тут встановлять модуль на 48-мегапікселів і запропонують 3-кратний оптичний зум.

  Кардинальні перетворення відбудуться в OnePlus 7T, де основна камера трансформується в цілий блок. На одному майданчику розмістяться три датчики зображення і світлодіодний спалах.

  Про новинки відомо, що в їх основі буде лежати апаратна платформа Snapdragon 855 Plus, обидва смартфони отримають 90-Гц дисплеї, швидку зарядку і запропонують лімітовану версію McLaren Edition.


  • не пропусти

  • магазин