Опубліковані характеристики смартфона Moto G8 Play

  64

  Moto G8 Play отримає NFC і акумулятор ємністю 4000 мА • год.

  Лінійка смартфонів Moto G7 була випущена в лютому цього року, тепер же до виходу готуються смартфони Moto G8. Інформація про характеристики Moto G8 Play була опублікована на форумі XDA Developers.

  Смартфон Moto G8 Play матиме дисплей зі співвідношенням сторін 19: 9, роздільна здатність якого складе HD +. Федеральна комісія зі зв’язку США вже опублікувала схематичне зображення, на якому вказана діагональ 169 мм, що відповідає 6,65. Однак не варто забувати про рамки екрану, так що фактична діагональ дисплея буде менша.

  Цей ескіз підтверджує, що Moto G8 Play оснащений одинарною основною камерою, яка розташована в лівому верхньому кутку задньої панелі. Дактилоскопічного датчика на зображенні немає, але, швидше за все, він також буде розташований на задній панелі смартфона.

  XDA Developers стверджує, що Moto G8 Play буде побудований на базі однокристальної системи Helio P60 або Helio P70. Користувачам запропонують версії, оснащені 3/32 і 4/64 ГБ пам’яті. Ємність акумулятора новинки складе 4000 мА • год.

  Moto G8 Play отримає NFC, два слота для SIM-карт і буде пропонуватися у двох кольорах – Iron і Cosmo.


  • не пропусти

  • магазин