Новий 5G-смартфон Xiaomi можна буде випробувати до анонсу

  148

  Ці 100 осіб також отримають квитки на прес-конференцію, присвячену запуску смартфона.

  Xiaomi оголосила про запуск нової кампанії Xiaomi 5G Number One Player Club, в рамках якої компанія вибере 100 осіб з усього світу. Ці люди отримають можливість випробувати новий 5G-смартфон Xiaomi раніше за всіх інших.

  Відібрані учасники цієї кампанії отримають не тільки можливість першими випробувати новий смартфон Xiaomi 5G, але також право на пріоритетну покупку новинки, а також квиток на прес-конференцію, присвячену запуску смартфона.

  Щоб взяти участь в цій новій кампанії, зацікавлені користувачі повинні будуть стежити за офіційною сторінкою Xiaomi в соціальній мережі Weibo, де буде опублікований номер мобільного телефону, на який потрібно буде відправити «5G».

  Чутки вказують на те, що новий 5G-смартфон Xiaomi буде випущений під назвою Xiaomi Mi 9 Pro або Xiaomi Mi 9 5G. Він буде побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 855 Plus, в оснащення увійде акумулятор ємністю 4000 мА • год з підтримкою 45-ватної швидкої зарядки. Імовірно, смартфон надійде в продаж у вересні.

  Втім, можливо мова йде про смартфон Xiaomi Mi Mix 4, який повинен в підсумку вийти під іншою назвою.


  • не пропусти

  • магазин