Intel так і не вирішила проблеми з дефіцитом процесорів, нестача CPU буде відчуватися і в наступному році

  84

  У Compal Technology повинні бути добре знайомі з ситуацією браку процесорів.

  У другій половині минулого року компанія Intel зіткнулася з нестачею 14-нанометрових процесорів, в результаті чого багато CPU помітно подорожчали. Пізніше було оголошено серйозний план із виходу з кризи: компанія пообіцяла інвестувати кілька мільярдів доларів у свої фабрики в Орегоні, Аризоні, Ірландії та Ізраїлі, прискорити випуск 10-нанометрових процесорів, удосконалити логістику і змістити фокус виробництва на найбільш популярні високопродуктивні моделі сімейств Core і Xeon.

  Навіть деякі чіпсети, що випускалися за нормами техпроцесу 14 нм, були переведені назад на 22-нанометровий техпроцес — аби вивільнити потужності для виробництва CPU. Однак, як пише джерело, ці заходи Intel не справили належного ефекту.

  Точніше, ефект може і є, але дефіцит як і раніше існує — це відзначають в Compal Technology. Це відомий контрактний виробник, на потужностях якого збираються сотні тисяч ПК. І напевно в компанії дуже добре обізнані з ситуацією зі складськими запасами CPU Intel.

  Так ось, в Compal відзначають, що дефіцит не зникне в другій половині поточного року, як раніше розраховували в Intel. Більш того, він буде відчуватися і на початку наступного року. Так що на скільки-небудь серйозне (і масове) зниження вартості CPU Intel розраховувати не варто. У світлі цих подробиць майбутнє CPU AMD Ryzen 3000 здається ще більш світлим, а частка CPU AMD на ринку, швидше за все, і далі продовжить рости.


  • не пропусти

  • магазин