Honor Smart Screen – єдиний в світі телевізор з трьома різними пультами

  101

  Сенсорний пульт управління отримають тільки перші покупці Honor Smart Screen.

  Сьогодні Лао Сюнгвен (Lao Xiongwen) з Honor оголосив, що Honor Smart Screen є єдиним у світі розумним телевізором з великим екраном, який оснащений декількома різними пультами дистанційного керування.

  Honor Smart Screen отримав пульт дистанційного керування в традиційному стилі, аналогічний пульту Honor, випущеному кілька років тому. Використовується п’ятипозиційна навігаційна кнопка, а підключення відбувається під Bluetooth.

  У порівнянні з інфрачервоним пультом дистанційного керування, пульт дистанційного керування Bluetooth не має обмежень по спрямованості і підтримує 10-метрове дистанційне керування, що більш зручно. Розробники вважають, що традиційний пульт буде більш зручний і зрозумілий людям похилого віку.

  На додаток до традиційного пульта буде запропонований більш просунутий сенсорний пульт дистанційного керування, який має ряд додаткових функцій. Зверху є сенсорна панель діаметром близько 6 см, роздільна здатність становить 320 точок на дюйм. Підтримується ковзання, натискання, утримування та інші жести. Користувачі зможуть управляти телевізором за приблизно тим же принципом, як вони управляють смартфоном.

  Другий пульт отримав літій-полімерний акумулятор ємністю 410 мА • год, модуль Bluetooth, а також роз’єм USB-C для зарядки. Обіцяють до 3 місяців використання без підзарядки або ж більш 1 року в режимі очікування. Важливим є те, що другий сенсорний пульт управління отримають тільки перші покупці Honor Smart Screen.

  Є і третій «пульт дистанційного керування», яким буде виступати смартфон, на екрані якого можуть відображатися кнопки пульта, навіть якщо смартфон заблокований.


  • не пропусти

  • магазин