Google назавжди заборонила популярні додатки для Android

  4583

  Як стало відомо, компанія Google суворо заборонила популярні додатки для смартфонів, планшетів і будь-яких інших пристроїв на Android. Оскільки на саму операційну систему вона не може повністю вплинути, було прийнято рішення вступити в інший спосіб. Певні програми та ігри просто заборонили в магазині Google Play, куди всі розробники такі більш не можуть відправляти повідомлення, а будь-які вже існуючих звідти були видалені. Під заборону потрапила таке ПО, яке призначене для замовлення різних наркотиків легкої дії, на зразок марихуани. Такі за останні кілька років легалізували не лише в багатьох штатах США, але ще і в ряді країн світу.

  Після зняття заборони на такі місцеве населення стало проявляти до них величезний інтерес, чим вирішили скористатися сторонні розробники. Так, зокрема, вони створили і запустили спеціальні програми для Android, а іноді й цілі сервіси зі своєю службою доставки. Такі дозволяють замовити наркотики додому або кудись ще, причому абсолютно законно. Оскільки такі коштують не дуже дорого, творці подібного ПО заробляли мільйони доларів щомісяця. Проте, Google порахувала, що магазин G Play – це не місце для такого контенту, в зв’язку з чим вона вирішила його повністю заборонити. Під удар потрапили навіть таких популярні магазини, як Eaze і Weedmaps.

  Спочатку вони не хотіли видаляти наркотик тетрагідроканнабінол (марихуана та інші) з асортименту доступних для покупки товарів, але коли Google пригрозила видаленням даного ПЗ з популярного магазину відповідно до нових правил, ці програми були швидко оновлені, в зв’язку з чим користувачі таких втратили можливість купувати наркотики на Android. В майбутньому американська корпорація лише продовжить боротися з такими, роблячи правила додавання додатків в магазина G Play більш строгими. Не можна не помітити, що будь-які наркотики в Україні повністю заборонені, а за їх зберігання, збут і транспортування передбачена кримінальна відповідальність.


  • не пропусти

  • магазин