Смартфону приписана SoC Snapdragon 855 і модем 5G.
Вчора перші подробиці про смартфон Redmi з 64-мегапікесльной камерою розкрив глава бренду Лю Вейбінг (Lu Weibing), а сьогодні вже на офіційній сторінці Redmi в Weibo з’явився черговий тизер моделі.
Зазвичай такі тизерні картинки з’являються за кілька тижнів до офіційної прем’єри смартфона. Наприклад, так було з Redmi Note 7 і Redmi K20. Будемо сподіватися, що і нова модель не змусить себе чекати.
В описі картинки йдеться, що кожен файл при фотографуванні в режимі 64 Мп має розмір більше 20 МБ, а роздільна здатність більше, ніж біля телевізора 8К. Лю Вейбінг запропонував користувачам Weibo вгадати назву смартфона, перші десять щасливчиків отримають Mi Band 4 з підтримкою NFC.
Також один з мережевих інсайдерів опублікував можливі характеристики перспективної моделі: їй приписана однокристальна платформа Snapdragon 855, квадрокамера з чільним датчиком роздільною здатністю 64 Мп і модем 5G. Наскільки правдива ця інформація — ще належить дізнатися, але інсайдер очікує, що модель з такими ж параметрами може випустити і Realme.