Дивовижне бразильське дерево джаботікаба

638

Ця дивовижна рослина також відома як Бразильське виноградне дерево. Росте воно в Португалії, Аргентині і, переважно, як очевидно з назви, в Бразилії. Соковитий пурпурний плід можна зірвати і з’їсти прямо з дерева.

Плоди Джаботікаби є популярним інгредієнтом для приготування варення і свіжих соків. Більше того, з них роблять вино або міцний лікер. Іноді просто немає іншого вибору. Справа в тому, що плоди не підлягають довгому зберіганню. Вже через три дні після зняття їх з дерева починається процес бродіння.

Вам потрібно терпіння, якщо Ви хочете обзавестися одним з цих деревець у себе на ділянці. Росте воно 100 років, але коли досягає зрілості, це варто всіх зусиль. Доведено, що рослина добре адаптується. Кращим середовищем для нього є волога і злегка кислий грунт, однак воно буде непогано рости навіть в лужному типі грунтів.

Двічі на рік на дереві з’являються квіти. Вони виглядають як трохи дивні інопланетні створіння, що розмістилися на гілках і стовбурі. Особливість появи квітів прямо на стовбурі або стеблі рослини замість зростання нових віточок носить назву «кауліфлорія». Якщо рослина отримує достатньо вологи, воно цвіте і плодоносить круглий рік. Розмір самого плоду близько 4 см в діаметрі. Плід містить в собі до 4 великих насінин. Крім того, що самі виноградини вживаються в їжу, їх шкірка в сушеному вигляді використовується для лікування астми та діареї.

Якщо у Вас запалилися мигдалини, Ви так само можете спробувати пом’якшити запалення за допомогою них. Крім того, в плодах джаботікаби виявлені кілька протиракових складових. Є надія, що рослина може бути корисно в боротьбі з цим захворюванням.

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (1)

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (2)

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (3)

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (4)

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (5)

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (6)

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (7)

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (8)

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (9)

Дивовижне бразильське дерево джаботікаба (10)


• не пропусти• новини партнерів