Замок Бодіам, один з численних свідків неспокійної історії Англії (10 фото)

2512

Замок Бодіам – один з численних свідків неспокійної історії Англії, велична споруда в англійському графстві Східний Сассекс.

У 1378 році сер Едвард Делінгрідж, молодший син в роді, позбавлений, згідно з традицією, стану, досяг успіху – він вигідно одружився, отримавши разом з одруженням великий маєток Бодіам недалеко від узбережжя. У ті неспокійні часи, коли загроза вторгнення недружніх французів була більш, ніж реальна, володіння сера Делінгріджа представляли собою не дуже укріплену територію. А тому, в 1385 року було отримано дозвіл від короля Річарда II на зміцнення існуючого помістя. Але отриманою королівською ліцензією сер Едвард розпорядився по-своєму – він побудував новий замок на новому місці, обвівши потужні стіни ровом. Новий замок виріс буквально за кілька років – будівельників підганяла постійна загроза нападу французів.

Подальша доля замку – справжній літопис всієї історії Англії. Замок переходив з рук в руки, був заручником у війні Червоної та Білої Троянд, постраждав від Парламентських воєн часів Олівера Кромвеля, продавався за борги і пережив часи розграбування і повного забуття, коли величні стіни майже перетворилися на руїни. У 1815 році замок навіть ледь не знесли – лише втручання есквайра Джона Фуллера, який пожертвував свої особисті кошти, врятувало Замок Бодіам від знищення.

Сьогодні замок Бодіам, переживши п’ятсот неспокійних років свого існування, все також домінує над навколишньою місцевістю, величаво відбиваючись у оточуючих його водах.

Замок Бодіам - один з численних свідків неспокійною історії Англії (1)

Замок Бодіам - один з численних свідків неспокійною історії Англії (2)

Замок Бодіам - один з численних свідків неспокійною історії Англії (3)

Замок Бодіам - один з численних свідків неспокійною історії Англії (4)

Замок Бодіам - один з численних свідків неспокійною історії Англії (6)

Замок Бодіам - один з численних свідків неспокійною історії Англії (7)

Замок Бодіам - один з численних свідків неспокійною історії Англії (8)

• магазин

• новини партнерів