Даргавс – Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії

658

Це місто мертвих знаходиться в Північній Осетії, прихований в одному з п’яти гірських хребтів, які перетинають область. Серед місцевих жителів ходить безліч міфів і легенд, і всі вони зводяться до того, що з цих місць ніхто ніколи не повертався живим. Місцеві жителі туди ніколи не ходять, туристів ця земля теж не приваблює.

Якщо їхати дорогою міста мертвих, то це займе 3 години їзди вузькими дорогами і невеликими пагорбами. Завжди туманна погода ще більше уповільнює рух. Потрапивши туди ви виявите, що все місто стоїть на пагорбі і являє собою невеликі білі будівлі. Ці білі будівлі і сприяли назві міста. Справа в тому, що ці білі будівлі ні що інше, як кам’яні склепи, де місцеві жителі ховали своїх близьких. Даргавс – давнє осетинське кладовище. Найстаріший склеп відноситься до часу 16-го сторіччя.

Область малоцікава туристам, а ось археологи роблять тут незвичайні відкриття. Так було виявлено наприклад, що тіла поховані у дерев’яних формах, що нагадують човна. Таємницею залишається: як човни опинилися в місцях, де немає судноплавних річок. Одне з пояснень полягає в тому, що душа, перед тим. Як потрапити на небеса, має перетнути річку. Недалеко від склепів виявлено безліч монет. Це пояснюється наступним чином: як тільки осетини ховали близького їм людини, вони кидали монету з пагорба, і якщо та вдариться об камінь – значить душа померлого досягла небес.

Деякі склепи знаходяться окремо. У цих склепах ховали злочинців землі. Якщо під час будь-якої епідемії вмирала вся родина, то їх ховали інші люду в одному склепі.

В деякій мірі Даргавс можна віднести до найбільш загадковим місцям планети, тому що навколо нього ходить безліч легенд і таємниць

Даргавс - Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії (9)

Даргавс - Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії (8)

Даргавс - Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії (7)

Даргавс - Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії (6)

Даргавс - Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії (5)

Даргавс - Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії (4)

Даргавс - Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії (3)

Даргавс - Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії (2)

Даргавс - Місто Мертвих: моторошне місто в Північній Осетії (1)
• не пропусти• магазин

• новини партнерів