Як спати в спеку, якщо у вас немає кондиціонера

576

Душ, морозильник та холодні напої – ваші друзі.

1. Відчиніть двері спальні

Щоб кімната охолоджувалась, потрібна циркуляція повітря. Тому перед тим, як лягати спати, відчиніть двері до своєї спальні. Також можна увімкнути вентилятор. Це забезпечить рух повітря.

2. Не їжте важку їжу

Те, що ми їмо протягом дня, також впливає на якість сну. Тому особливо спекотні дні краще не переїдати і вибирати легку їжу, щоб організму не доводилося посилено перетравлювати з’їдене і виробляти додаткову енергію.

3. Потримайте простирадло або підковдру в морозилці

Також підійде рушник, пляшка з водою, а для дітей – м’яка іграшка. Суть у тому, щоб охолодити місце, де ви спатимете. Наприклад, злегка намочіть простирадло або підковдру, вичавіть і ненадовго приберіть в морозилку. Тканина має бути прохолодною та трохи вологою, але не настільки, щоб намочити матрац.

4. Прийміть прохолодний душ

Щоб спокійно спати, потрібно понизити центральну температуру тіла. Для цього прийміть довгий прохолодний душ або ванну. У процесі ви до того ж позбавитеся від поту і жиру, що накопичилися за день, а це дозволить шкірі краще дихати.

5. Пийте холодні напої за годину до сну

Як і холодний душ, охолоджені напої з льодом допоможуть знизити центральну температуру тіла. Тільки не пийте алкоголь та напої з кофеїном – вони порушать сон.

6. Спіть без одягу

Так організму буде легше охолоджуватись. Якщо не можете спати без усього, вибирайте речі зі стовідсоткової бавовни. Ця тканина дозволяє шкірі дихати та відводить від неї вологу.• не пропусти