Паттайя – тайська столиця розваг

157

На східному узбережжі Сіамської затоки є місце, яке вже кілька десятків років приваблює тисячі туристів з усього світу – Паттайя. Незважаючи на те, що море в цьому місці не найчистіше, популярність цього курортного міста не знижується. Любителя пляжного відпочинку максимально залучать пляжі островів Пхукет, Самуї, але екзотика і колорит типового тайського невеликого містечка притаманні Паттаї в набагато більшому ступені

Безліч готелів на будь-який смак і по самій різної вартості розкидані і в самому місті і по всьому узбережжю на північ і південь від Паттайі. Розкішні пятізвезднікі і бюджетні тризіркові готелі легко доступні з самого міста завдяки безлічі таксі і особливого виду тайського транспорту – тук тукам, які представляють собою мотоцикл з встановленою ззаду пасажирської кабіною.

Любителі екскурсій можуть відвідати унікальний парк Міні-Сіам, в якому на площі близько 1 га зібрано невеликі, в половину людського зросту, моделі архітектурних шедеврів з усього світу. Крім Пізанської і Ейфелевої веж, Кельнського собору і Нотрдам-де-Парі тут можна побачити і копію московського Кремля. Багато туристичні фірми пропонують цікаві екскурсії в Парк орхідей, парк тисячолітніх каменів, на крокодилячу ферму і в слонячий розплідник. Особливо допитливі туристи замовляють багатоденну екскурсію на північ країни. Це зовсім інший Таїланд , зовсім несхожий на типові туристичні зони півдня

Любителів пляжного відпочинку Паттайя може розчарувати – море тут каламутне. Але від берега постійно курсує пором, який довозить туристів до сусідніх островів, де пляжі і море ідеально чисті. На островах можна не тільки просто поніжитися на сонці і скупатися в теплій і лагідною воді Сіамської затоки і спробувати себе в якості дайвера.

Паттайя дуже популярна серед любителів екзотичної кухні. Безліч кафе і ресторанів пропонують страви всіх азіатських кухонь – тайської, китайської, японської, індійської, арабської. А для тих, кому не до душі зміни в раціоні в безлічі є ресторани італійської, французької та німецької кухонь і навіть кілька російських ресторанчиків.

Не менш приваблива Паттайя для любителів шопінгу. Величезна кількість великих і дрібних магазинів і крамниць пропонують гігантський вибір товарів на будь-який смак. Місцеві ательє, які містять в основному індійці і пакистанці, пошиють будь костюм, брюки або плаття всього за добу і з дуже гарною якістю. Знаменитий магазин Royal Garden Plaza є не тільки гігантським торговельним центром, але й місцем проведення дозвілля і розваг.

Паттайя - тайська столиця розваг (1)

Паттайя - тайська столиця розваг (2)

Паттайя - тайська столиця розваг (3)

Паттайя - тайська столиця розваг (4)

Паттайя - тайська столиця розваг (5)

Паттайя - тайська столиця розваг (6)