Як поводяться знаки Зодіаку на безлюдному острові: веселий гороскоп

21166

Життя – штука непередбачувана, це будь-хто без всяких гороскопів знає, тому, збираючись у потенційно небезпечну подорож, потрібно вибрати попутників, які народилися в правильні дати. А то опинишся на безлюдному острові з якимись Терезами, і доведеться весь час реготати, замість того, щоб гідно померти від зневоднення.

Загалом, попереджений – озброєний, вибирайте правильну компанію:

КОЗЕРІГ

Методичний Козеріг не просто згадає все, що бачив у серіалі Лост, а почне втілювати це в життя. Обстеження острова, споруда притулку, ви втрьох – наліво, ми вдвох – направо, перестаньте ревіти, все буде добре, я знаю. Потім Козеріг знайде вечерю з потрійною зміною страв, тому що, крім Лоста, дивився ще й Діскавері.

ВОДОЛІЙ

Водолій сильно засмутиться – тут немає вай-фаю. Це, власне, єдине, що може засмутити Водолія. Життя далеко від цивілізації налякати цього інтроверта не може за визначенням. Але багата фантазія, помножена на відсутність вай-фаю, творить справжні дива, тому якщо ви і виберетеся на велику землю, то тільки тому, що Водолій придумав крутий план, який таки спрацював.

РИБИ

Риби будуть психувати і приставати до всіх з питанням: як ти думаєш, нас врятують? Тут, головне, впевнено відповідати: звичайно, вони вже вилетіли! Риби з радістю вам повірять, і в найближчі півтори години у них буде відмінний настрій. А, треба враховувати, що Риби у відмінному настрої можуть майже все, навіть зробити з пальмових листочків дзеркальце і привернути увагу трансатлантичного пасажирського рейсу. Поки у Риби є надія, Риба – Бог.

ОВЕН

Овен призначить планерку. Під он тієї пальмою, коли Сонце буде в зеніті. І, між іншим, проведе цю планерку, роздавши всім зони відповідальності. Овен не те щоб любить командувати … ну, ок, любить, але справа не в цьому. Справа в тому, що відповідальний Овен точно знає – неорганізовані люди дуже швидко деградують і починають битися катапультами з ліан за кокосовий горіх.

ТЕЛЕЦЬ

Телець буде будувати пліт. Жодні аргументи із серії: «ти ніколи в житті не будував пліт», «у тебе морська хвороба», «до найближчого берега 2000 миль» – не діють. Ми на острові. Я не помилився? Дістатися додому можна тільки по морю. Ніхто не буде сперечатися? Значить, треба пливти. Логічно? У кіно всі будують пліт. Вірно? Значить, я буду будувати пліт. Хочете – допомагайте. Не хочете – відчепіться.

БЛИЗНЮКИ

Близнюк піде засмагати. У глибині душі, кожен Близнюк мріє опинитися на безлюдному острові і цілодобово засмагати. Так, навіть вночі! Поки всі інші будуть метушитися, хвилюватися, заламувати руки, кричати кожному літаку: «Егегей, я тут!», Близнюк буде лежати на спині, жувати тропічну травинку, дивитися в яскраво-блакитне небо й думати: «Як ж, чорт візьми, нам пощастило ». Підняти Близнюка зможе тільки розуміння того, що тропічна травинка виявилася отруйною, і треба побудувати туалет.

РАК

Рак оглянеться по сторонах і піде в далеку далечінь. Повернеться через кілька годин з рибою, бананами і пальмовим крабом, який так і не зрозумів, що сталося.Бідний краб не знав, що Раків (не тільки на безлюдному острові) цікавить, головним чином, дві речі: що б поїсти і як би всіх нагодувати. У Рака вроджений талант кулінара, тому, якщо у вашій компанії є Рак, ви не просто не помрете з голоду, а можете ще й розтовстіти на місцевих морських огірках, що б це словосполучення не означало.

ЛЕВ

Лев, з одного боку, трохи засмутиться, що ніхто не контролює його підлеглих на материку, а, з іншого, зрадіє, що з’явилися нові підлеглі і ніякого начальства зверху. Тут, головне, щоб серед потерпілих не було ще й Овна. Інакше вже до вечора на вашому острові з’явиться жорстка двопартійна система, конкуруюча за ресурси і робочу силу. Але, в будь-якому випадку, прибулих рятувальників очікує цілком успішне село з повноцінним раціоном і водопроводом. Якщо рятувальники запізняться, то село відправить у небо свій перший супутник – Лев зробить так, щоб його королівство було найкрутішим, навіть якщо потрібно змагатися з Великобританією.

ДІВА

Діва організовує зоологічну експедицію. Її не дуже хвилює, що тут можна їсти (принаймні, не в першу чергу). Діву хвилює – що тут кусається? Воно небезпечне? А ось це? Не чіпай руками! Виглядає отруйним, цих штук ми будемо вбивати превентивно. Діва, зазвичай, песиміст, вона вирішить, що нас вважають загиблими, не шукають, так що виживати тут доведеться довго. І, якщо ми дійсно хочемо вижити, то, заради Бога, поклади на місце цього жука.

ТЕРЕЗИ

Терези зітхнуть і скажуть: потрапили якось росіянин, німець і француз на безлюдний острів. І якщо хтось думає, що зараз не до анекдотів, то це вам не до них, а Терезам завжди є діло до анекдотів. Терези в екстремальній ситуації відповідають за бадьорість духу – і власного, і колективного. А це, як відомо, головна запорука хеппі-енду. Так що якщо ви збираєтеся випадково потрапити на безлюдний острів – візьміть з собою Терезів, не пошкодуєте.

СКОРПІОН

Скорпіони відповідають за езотеричну складову експедиції і нестандартні рішення проблем.Ні, вони, звичайно, викладуть на березі великі літери SOS з пальмового гілля, але потім сядуть на берег в позі лотоса і будуть слати уявні сигнали службам берегової охорони найближчих держав, а також капітанам риболовецьких і торгових суден, що йдуть по близьким до острова маршрутами. Ну, решта нещасних, звичайно, скажуть: «ти ідіот, так?», Але Скорпіон їх презирливо проігнорує і правильно зробить. Чули історії, коли рятівники розповідають: я не знаю, чому, але повернув свій катер на захід, зазвичай я так не роблю, але тут – як відчув щось … Ага-ага.

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець відповідає за запобігання трагедій. Він щиро вірить, що вертоліт за нами вже вилетів, тому не дасть друзям опустити руки. А заодно вчасно розчавить змію, навчить знезаражувати воду в польових умовах і зв’яже уві сні упертого Тельця, який добудував пліт і ось прямо з ранку збирається борознити океанські простори.