З кожним днем програмне забезпечення для смартфонів стає все більш просунутим, нехай і лише деякі виробники приділяють йому досить багато уваги. Сьогодні, 6 квітня 2019 року, нарешті сталося те, чого багато хто давно чекав. Відбувся реліз нової прошивки MIUi 10, яку вже можуть встановити на свої електронні пристрої власники телефонів від Xiaomi. Новітнє програмне забезпечення без будь-яких жартів підвищує швидкість роботи в два рази, але лише при виконанні конкретних завдань.
Випущена нова прошивка MIUI 10 з номером 10.3.4, яка стала доступна для завантаження жителям багатьох країн світу, містить в собі масу нововведень. Найзначнішим стала підтримка режиму Game Turbo, при використанні якого графічна продуктивність у відеоіграх зростає в два рази, але при цьому витрата енергії скорочується. Це не якісь чудеса, а оптимізація, яку Xiaomi провели відносно безлічі графічних прискорювачів від Qualcomm, тоді як на продукції MediaTek вона не працює.
Нова операційна система для смартфонів Xiaomi важить всього 515 МБ, тобто вкрай мало. Новітнє програмне забезпечення також принесло разом з собою підтримку технології Widevine L1, яка дозволяє дивитися відео з роздільною здатністю високої парності (HD або Full HD) в популярних стрімінгових сервісах, на зразок Netflix і Hulu. Крім цього, відтепер мобільні пристрої відомої китайської корпорації здатен записувати відеоролики в дозволі 4K при частоті 60 кадрів в секунду.
Всі ці можливості, а також виправлення ряду багів, принесла з собою нова прошивка MIUI 10, яку з сьогоднішнього дня на свої електронні пристрої можуть встановити власники моделі Pocophone F1, що користується неймовірно великою популярністю по всьому світу. Само собою, що операційну систему всі отримають не відразу, а в різний час протягом декількох найближчих днів, тому що такі особливості поширення прошивок на базі Android. Всі ці нововведення повинні позитивно позначитися на досвіді використання продукції Poco.