“Поставте їх раком за це”: мережа скипіла через обурливий інцидент із бійцем АТО в Дніпрі

    504

    У Дніпрі на автовокзалі учаснику АТО відмовили продати пільговий квиток на автобус за посвідченням учасника бойових дій, зіславшись на “технічні проблеми”.

    Про це повідомила Дар’я Слуцковська у Facebook.

    Ветерани АТО нагрянули на вокзал із співробітниками “Укртрансбезпеки”, щоб провчити адміністрацію. Вони заблокували вокзал.

    “Ветерани АТО проводять виховні дії щодо адміністрації Дніпровського автовокзалу, вже за участю інспекторів “Укртрансбезпеки”. Вночі учаснику бойових дій не продали квиток на автобус сполученням Суми-Херсон, а точніше поставили перед вибором: купити квиток за повну вартість, або потім, якщо місця в автобусі залишаться після завантаження, тоді можливо він і поїде безкоштовно”, – повідомила вона.

    Слуцковська додала, що згідно із Законом України, ветеран із посвідченням УБС не просто має право на безкоштовний проїзд, а й має право на позачергове придбання квитків.



    • інші новини