Які речі вдома ми постійно забуваємо розібрати під час збирання

    93

    Як тільки ви ліквідуєте ці завали, вдома відразу стане набагато чистішим і вільнішим.

    1. CD, DVD и пластинки

    Якщо у вас все ще зберігається колекція CD- або DVD-дисків з давніх-давен, настав час провести ревізію і викинути зайве. Особливо цікаві та раритетні екземпляри можна продати на барахолці, а решту віднести до пункту роздільного збору сміття.

    Любителям вінілу важливо не забувати стежити за пластинками – регулярно протирати їх від пилу спеціальною щіточкою або ганчіркою з мікрофібри.

    2. Стара техніка

    Можливо, у ящику з дисками ви знайдете ще й старий телефон-слайдер, CD-плеєр та відеомагнітофон із парою касет. Все це також можна здати на переробку або запропонувати колекціонерам ретрогаджетів.

    3. Книги

    Для багатьох із нас книги дуже особисті речі. Настільки, що тільки думка про розхламлення літературної колекції здатна викликати бурю емоцій.

    Правда в тому, що у вас, напевно, є книги, які ви ніколи не відкривали і не збираєтеся відкривати. Університетські підручники, застарілі довідники або просто твори, які ви маєте намір прочитати, але так цього і не робите.

    Критично подивіться на свою особисту бібліотеку і без жалю відкладіть все, що вам однозначно більше ніколи не знадобиться. Те, що вже втратило актуальність, наприклад, інструкції із серії «Інтернет для чайників», можна здати на макулатуру. А добрі книги краще подарувати найближчій бібліотеці, де вони точно знайдуть свого читача.

    4. Свічки

    Якщо ви любите ароматичні свічки або вам постійно їх дарують, у вас напевно вже набралася велика колекція, хоча далеко не всі експонати вам дійсно потрібні.

    Зберіть усі свічки в будинку та відкладіть такі, в яких залишилося зовсім мало воску. Відправте їх у морозилку проти ночі. У замороженому стані віск стискається, і набагато легше його видалити. А скляний контейнер, що залишився, можна здати на переробку.

    5. Пляшки у барі

    Домашній бар – останнє місце, про яке ми згадуємо під час збирання. У результаті там можна знайти курячі пляшки з алкоголем, які нам подарували кілька років тому і про які ми благополучно забули.

    Насамперед знайдіть напої, які вже зіпсувалися. У різного алкоголю різний термін придатності, тому краще уточнити інформацію на етикетці.

    Як правило, вершкові лікери можна зберігати до двох років, а відкриту пляшку вермуту лише кілька місяців. Дистильовані спиртні напої, наприклад, горілка, ром або текіла, зберігаються довше. Залишіть ті з них, що точно дочекаються свого часу, а інших позбудьтеся.

    6. Прикраси у скриньці

    Перегляньте свою колекцію аксесуарів і відкладіть те, що вже давно не носите і не плануєте більше носити. Дешеву біжутерію можна просто викинути, а цінні прикраси, наприклад, кільця або сережки з камінням, краще віднести ювеліру. Він визначить вартість виробів, якщо ви захочете позбавитися непотрібних речей з вигодою.

    7. Пробники косметики

    До цієї категорії входять міні-версії засобів догляду або макіяжу та невеликі тюбики з готелів, які залишаються після поїздок. Розділіть все за трьома категоріями: залишити для використання, відправити на переробку, віддати тим, кому знадобиться.