У найближчу добу, 8 лютого, в більшості областей України очікується погода з опадами, поривчастим вітром і сильними морозами.
Про це інформує в неділю, 7 лютого, Укргідрометцентр.
У понеділок, 8 лютого, в Україні складні погодні умови: сніг, хуртовини, у західних, центральних та більшості північних областей значний сніг; в південних областях і Прикарпатті – сніг з дощем, налипання мокрого снігу, ожеледь, на Закарпатті – дощ.
На дорогах ожеледиця.
Вітер переважно східний, 7−12 м/с, вночі в західній частині, вдень в Україні пориви 15−20 м/с.
Температура вночі 10−15°, в Чернігівській і Сумській областях 17−22° морозу, вдень 2−7°, в північній частині до 10° морозу; в південних областях і Прикарпатті вночі 5−10° морозу, вдень 1−6° тепла, на Закарпатті та на півдні Одеської області вночі 0−5° тепла, вдень 7−12° тепла.
У Києві вночі помірний сніг; вдень значний сніг, заметіль, пориви вітру 15−20 м/с; температура вночі 12−14°, вдень 7−9° морозу.
У вівторок, 9 лютого, в Україні також складні погодні умови: вночі сніг, хуртовина (в центральних, північних та Харківській областях значний сніг), на півдні країни й на Закарпатті, вдень у східних і північно-східних областях дощ і мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу та ожеледь, на решті території вдень без істотних опадів.
На дорогах ожеледиця.
Вітер переважно південно-західний, у північних областях північно-східний, 7−12 м/с, місцями пориви 15−20 м/с.
Температура протягом доби в північній частині 5−10° морозу (вночі на північному сході країни до 14° морозу), в західних областях 3−8° морозу; в південній частині вночі від 4° тепла до 1° морозу, вдень 1−6° тепла, на крайньому півдні 8−13° тепла; на решті території вночі 3−8° морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла.
У Києві 9 лютого, як і в сусідніх областях, складні погодні умови: вночі значний сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7−12 м/с, вночі місцями пориви 15−20 м/с, хуртовини. Температура вночі 8−10°, вдень 5−7° морозу.
У патрульній поліції попереджають про можливі обмеження руху через ускладнення погодних умов.
«Під час негоди дорожня спецтехніка працюватиме над забезпеченням безперебійного руху дорогами державного значення. Проте інформуємо також, що Укравтодор спільно з ДСНС та Національною поліцією, для недопущення скупчення великовагових транспортних засобів та з метою безперешкодної роботи спецтехніки в областях, де вируватиме негода, можуть вводити тимчасові обмеження в русі для вантажного транспорту та пасажирських автобусів», — інформують у поліції.
Про обмеження в областях попереджатимуть окремо