iPhone 6 знятий з виробництва, iPhone 7 і iPhone 8 подешевшають

  218

  3 травня Apple припинила випуск п’яти моделей смартфонів: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S і iPhone 6S Plus.

  Чутки про те, що компанія Apple збирається зняти з виробництва iPhone SE і iPhone 6 підтвердилися. Як пише китайське джерело з посиланням на представників ланцюга постачання комплектуючих Apple 3 травня компанія припинила випуск старих моделей смартфонів, в число яких і увійшов iPhone 6.

  Якщо точніше, Apple припинила виробництво відразу п’яти моделей: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S і iPhone 6S Plus. Всі вони були випущені в період з 2014 по 2016 рік, тому, можна сказати, свою місію вони виконали. Взагалі ж за весь час виробництво було продано понад 250 мільйонів iPhone 6 різних модифікацій — це найбільш продавана лінійка смартфонів Apple. Водночас відзначається, що перш ніж зняти їх з виробництва Apple створила достатній запас запасних частин для ремонту.

  Після припинення виробництва iPhone SE і iPhone 6 серію iPhone для споживачів тепер будуть відкривати iPhone 7 і iPhone 8. Само собою, ці моделі повинні трохи подешевшати, щоб вписатися в цінову нішу, яку раніше займали попередники.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин