Xiaomi розсекретила таємничий продукт в стилі насадки для душу

  111

  Ним виявилися караоке-навушники

  Минулого тижня співзасновник Xiaomi Ван Чуань (Wang Chuan) опублікував зображення якогось «дивного» продукту компанії, який розроблявся протягом року. Найдивовижніше було те, що пристрій на тизерному зображенні був схожий на суміш насадки для душу з телефонною трубкою.

  Сьогодні Xiaomi представила цей самий загадковий продукт. Ним виявилися караоке-навушники під довгою назвою Mi Bluetooth Karaoke Headphones Forbidden City Edition. А «насадка для душу» – це просто мікрофон даної гарнітури.

  Навушники представлені в білому і чорному версіях. Обидва варіанти оброблені під золото з мотивами пекінського «Забороненого міста». На відміну від інших Bluetooth-навушників Xiaomi модель розроблена спеціально для любителів караоке.

  Якщо вам не подобається власний голос, його можна змінити на будь-який з п’яти попередньо встановлених варіантів, включаючи дитячий і «голос робота». Також можна зупинити відтворення звуку, просто клацнувши пальцями. У навушниках використовується фірмовий голосовий помічник Xiao AI.

  Ціна і точні терміни випуску поки не оголошені.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин