Вчені: Потяг до алкоголю визначає клімат

  79

  Американські вчені представили результати свого дослідження. Виявляється, розвитку алкоголізму сприяють специфічні кліматичні умови.

  Група вчених із США, Іспанії та Мексики провела досить цікаве дослідження. Фахівці проаналізували рівень споживання різних алкогольних напоїв в 193 країнах. Результати показали, що в державах з холодним кліматом кількість споживаного алкоголю значно вища, а ось жителі півдня менше схильні до вживання міцних спиртних напоїв.

  Саме така тенденція призводить до того, що жителі північних регіонів планети набагато більше схильні до алкоголізму і страждають від різних патологій печінки. Все ж вчені знайшли і виправдання надмірного вживання алкоголю жителями північних регіонів – саме таким чином люди хочуть зігрітися і впоратися з депресією. Згідно з дослідженням, похмура погода і тривала відсутність сонячних днів сприяють розвитку психологічних проблем.

  Все ж таки не всі медики і науковці поділяють таку точку зору. Раніше з’явилося дослідження, яке зв’язало любов до алкоголю зі змінами в роботі мозку. Встановлено, що три келихи вина, випиті з годинною перервою, призводять до змін в біохімії мозку, які не проходять протягом 24 годин. Це в свою чергу сприяє виникненню залежності.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин