Samsung готує бюджетні смартфони Galaxy M20 і M30

  208

  Після того, як раніше з’явилося повідомлення про те, що Samsung розробила нову лінійку телефонів Galaxy M, фахівці заглибилися в цю тему і тепер підтвердили, що розробляються як мінімум два таких пристрої.

  Очікується, що серія Galaxy M стане консолідацією всіх нинішніх бюджетних телефонів лінійки Samsung. Повідомляється, що Galaxy J, Galaxy On і Galaxy C, які розрізняються варіантами зберігання, зникнуть, а будуть пропонуватися нові бюджетні смартфони Galaxy M.

  По-перше, відзначимо, що раніше були невідомі фактичні назви цих пристроїв. Їхні номери моделей – SM-M205F і SM-M305F, що було відомо з більш раннього звіту. Але сьогодні пропонується підказка: назвами нових моделей будуть Galaxy M20 і Galaxy M30.

  Samsung, схоже, має більше таких пристроїв в своїх розробках, і ці двозначні назви продуктів, як очікується, будуть використовуватися і для серії Galaxy A. Проте, також можливо, що номери моделей будуть відрізнятися від імен телефонів, і доведеться почекати більш повної інформації про ці телефони серії M, щоб створити більш чітке уявлення.

  До речі, 32 ГБ і 64 ГБ – це опції зберігання для SM-M205F. SM-M305F буде пропонуватися у варіантах 64 ГБ і 128 ГБ. Обидва цих телефони матимуть можливість установки двох SIM-карт, оскільки слоти з двома SIM-картами є необхідною функцією в бюджетному і нижчому сегментах середнього діапазону на багатьох ринках, хоча моделі для однієї SIM-карти також можуть бути випущені в деяких країнах.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин