Android 11 принесла на Xiaomi Mi 10 нові проблеми

  319

  На Xiaomi Mi 10 вже можна випробувати Android 11 з MIUI 12.

  Компанія Xiaomi ще минулого місяця оголосила про те, що операційну систему Android 11 ще до її виходу можна буде випробувати на флагманських смартфонах Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro. Тепер же користувачі підтверджують, що вони почали отримувати бета-версію MIUI 12 на базі операційної системи Android 11.

  Поки що бета-версія доступна тільки користувачам китайської прошивки, які підтверджують, що крім нововведень, доступних в Android 11, ця версія страждає від великої кількості помилок. Тому її не рекомендують встановлювати на смартфон, який ви активно використовуєте щодня.

  Користувачі підтверджують, що в списку проблем виявилися такі «дитячі хвороби», як відсутність можливості регулювати гучність в деяких сторонніх додатках для відтворення відео. Проте, розробники вже підтвердили, що цієї та інших помилок не буде в наступних бета-версіях Android 11.

  Поки що випробувати Android 11 змогли тільки власники Xiaomi Mi 10, в найближчому часі очікується вихід збірки для Xiaomi Mi 10 Pro. Ці флагманські смартфони повинні отримати фінальну версію Android 11 одними з перших.

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин