Представлена ​​кольорова колекція бездротових навушників Apple Powerbeats Pro

  115

  Навушники отримали чотири нових кольори, а в усьому іншому не змінилися. Навіть ціна залишилася колишньою.

  Компанія Beats представила навушники Powerbeats Pro в чотирьох нових кольорах: Spring Yellow (жовтий), Cloud Pink (рожевий), Lava Red (червоний) і Glacier Blue (блакитний). Нові навушники можна буде придбати в офіційному інтернет-магазині Apple і в авторизованих дилерів з 9 червня.

  Powerbeats Pro були вперше випущені в квітні 2019 року лише в одному варіанті забарвлення — чорному. Тепер шанувальники продукції Apple і бренду Beats зможуть купити популярну модель бездротових навушників в інших кольорах, причому їх вартість залишиться колишньою.

  У плані дизайну і характеристик нові Powerbeats Pro ніяких змін не отримали. Це як і раніше повністю бездротові навушники з надійними регульованими кріпленнями для активних тренувань і захистом від поту і вологості за стандартом IPX4. Вони обладнані чіпом H1, підтримують Bluetooth 5.0 для швидшого з’єднання з iPhone, iPad і Mac і перемикання між пристроями iCloud. Завдяки технології Bluetooth Class 1 зона прийняття сигналу істотно розширена.

  У Powerbeats Pro є по два мікрофони, регулятори гучності і перемикання треків на кожному навушнику. Крім того, гаджет підтримує управління голосом за допомогою функції «Привіт, Siri» на iOS-пристроях. Час автономної роботи навушників становить до 9 годин, від футляра їх можна зарядити два рази.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин