Huawei P40 Pro+ отримав корисну функцію, про яку не повідомили на презентації

  71

  Минулого тижня Huawei представила свої «весняні» флагмани серії Р. В цьому році компанія анонсувала відразу три топових пристрої: простіший Huawei P40 і два класом вищих P40 Pro і P40 Pro+. Самим технологічно зарядженим вийшов Huawei P40 Pro+, який отримав керамічну задню кришку і відразу п’ять датчиків в основній камері з підтримкою 100-кратного цифрового зуму.

  Як виявилося, під час презентації Plus-версії компанія з якихось причин промовчала про одну з його фішок — він здатний вимірювати температуру тіла. Про те, що Huawei P40 Pro+ можна використовувати в якості «термометра» розповів глава мобільного підрозділу компанії Ю Чендун в рамках серії запитань і відповідей. Він заявляє, що за визначення температури тіла відповідає основна камера, яка отримала унікальний алгоритм. Важливо — точність показників висока.

  За словами топ-менеджера Huawei, команда, яка курує міжнародні продажі пристроїв компанії, виступила проти запровадження цієї функції. Але китайська команда наполягла на тому, що вона корисна і ефективна.

  Надалі Huawei має намір працювати над розширенням функціональності смартфонів, оснащуючи їх різними датчиками і сенсорами. Так, в перспективі мобільні пристрої компанії можуть отримати датчики частоти дихання і серцевих скорочень, а також зможуть визначати рівень артеріального тиску. А допомагати їх роботі буде штучний інтелект.

  Джерело: mydrivers

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин