Власникам смартфонів Huawei заплатять гроші

  9580

  Одним з найбільших і найвідоміших у світі виробників смартфонів з недавніх пір є китайська корпорація Huawei, а робити вона намагається все заради того, щоб стрімко розвиватися і досягати нових висот. Домогтися цього неймовірно складно, особливо зараз, коли в відношенні даного виробника електроніки введені санкції, пише Itsider.

  У підсумку, дійшла справа до того, що китайська корпорація Huawei була змушена піти на крайні заходи, адже десятки мільйонів людей по всьому світу втрачають до неї довіру. Щоб довести всьому світові, що він приділяє системі захисту багато уваги і не додає при цьому будь-яких прогалин в своє програмне забезпечення, було вирішено заплатити гроші власникам смартфонів під фірмовим брендом, а також під дочірнім Honor.

  На території Німеччини провели закриту конференцію для хакерів, в ході якої даний виробник електроніки офіційно представив громадськості програму заохочення всіх людей за допомогу в поліпшенні системи захисту. Так, зокрема, китайська корпорація Huawei готова платити великі суми грошей кожному, хто допоможе їй посилити систему захисту і вивести її на новий раніше недосяжний рівень. Щоб це зробити потрібно просто написати в службу підтримки компанії і повідомити про будь-які виявлені вразливості, що стосуються захисту та безпеки. Всі заявки такого роду піддаються перевірці протягом 48 годин, і відразу після цього представник компанії сповістить, чи дійсно є така пролом, або ж її немає.

  Щоб отримати грошову винагороду необхідно упевнитися в тому, що проблема існує в останній версії будь-якого ПО від китайської корпорації, а ще вона обов’язково повинна бути в актуальній моделі телефону, тобто випущеній за останні 2 – 3 роки. Отримати за базову вразливість можна 1 000 євро, за пролом середнього рівня платять 50 000 євро, за неполадку високого рівня виплачують 100 000 євро, а за критичну прогалину можна так і зовсім виручити цілих 200 000 євро. Таких грошей, що цілком очевидно, зовсім точно гарантовано виявиться досить кожній людині, яка хоче змінити своє життя на краще. Розраховувати на грошову винагороду може будь-яка людина, який повідомить дійсно цінну інформацію.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин