У Кабміні розповіли про плани щодо скасування прописки

  3144

  Звичайну прописку планують замінити на декларативний принцип реєстрації, розповів Дмитро Дубілет.

  Уряд має намір найближчим часом скасувати «класичну прописку» громадян, замінивши її так званим декларативним принципом реєстрації. Про це заявив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет в ефірі Українського радіо.

  Про це він сказав, відповідаючи на питання, коли планується скасувати прописку і які переваги у декларативного принципу реєстрації.

  «Я висловлю свою персональну думку, оскільки цей проект веде мій колега Михайло Федоров. Те, що мені розповідала його команда, то це дійсно, якщо не помиляюся, голландська практика, коли люди декларативно кажуть, що я за цією адресою проживаю, йде повідомлення до власника таких об’єктів, і він повинен підтвердити. Це все можна зробити дистанційно в кілька кліків, і я дуже сподіваюся, що найближчим часом це буде зроблено», — заявив він.

  Як повідомлялося, Верховна Рада 11 грудня 2003 року прийняла закон Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні, який скасував прописку і ввів реєстрацію місця проживання.

  Раніше повідомлялося, що близько 12% українців живуть не за місцем прописки. Загальна кількість осіб, які проживають не за місцем реєстрації, може становити не менше 6,8 млн осіб.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин