Разом з новим флагманом Xiaomi показала дуже цікаві ґаджети

  127

  Компанія Xiaomi сьогодні представила флагманські смартфони Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, а також ряд цікавих додаткових аксесуарів, які можна використовувати не тільки з флагманами, але і з іншими мобільними пристроями.

  Почати варто з цікавого гібридного пристрою для бездротової зарядки смартфонів і Bluetooth-колонки. Виробник стверджує, що даний ґаджет дозволяє заряджати смартфони та інші мобільні пристрої при максимальній потужності 30 Вт. Саме така потужність бездротової зарядки Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro є максимальною.

  Крім того, це також акустична система, що досить зручно. Ваш смартфон може перебувати на зарядці і при цьому транслювати музику через цей динамік. Xiaomi заявляє, що якість звучання є досить високим. При ціні 35 доларів пристрій напевно стане популярним серед користувачів Xiaomi Mi 10.

  Другим аксесуаром став ґаджет, який призначений для ґеймерів. Ви встановлюєте смартфон в нього та отримуєте кнопки і стіки, які зазвичай є у ігрових ґеймпадів.

  Вбудованого акумулятора пристрою вистачає на 40 годин безперервної гри, ціна складає 42 долари.

  Після конференції компанія Xiaomi виклала в мережу величезна кількість якісних офіційних фотографій Xiaomi Mi 10 і Xiaomi Mi 10 Pro, які демонструють смартфон в найдрібніших деталях з усіх боків.

  Крім того, Xiaomi Mi 10 Pro став новим королем DxOMark.

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин