Аналітики пророкують сумне майбутнє для iPhone 12 5G

  76

  Популярність смартфонів з підтримкою 5G безпосередньо залежить від операторів.

  Аналітик Loup Ventures Джин Мюнстер (Gene Munster) вважає, що продажі смартфонів iPhone 12 з підтримкою 5G в наступному році розчарують інвесторів, тільки справа тут зовсім не в Apple.

  В епоху мереж 3G компанія Apple випустила iPhone, що підтримує ці мережі, в 2008 році. Перший Apple iPhone з підтримкою 4G (iPhone 5) з’явився в 2013 році. В даний момент американські оператори розгортають мережі 5G в Сполучених Штатах, однак Apple випустить смартфон iPhone з підтримкою 5G тільки в наступному році.

  Джин Мюнстер додає, що затримка не стане причиною, по якій продажі смартфонів будуть невисокими. На розгортання 5G-мереж піде якийсь час, саме тому користувачі не будуть поспішати купувати смартфони iPhone з відповідною підтримкою. В результаті в наступному році продажі виявляться нижчими від очікуваного рівня.

  Раніше генеральний директор Verizon Ханс Вестберг (Hans Vestberg) заявив, що до 2024 року лише близько 50% американців будуть мати телефон з підтримкою 5G. Опитування, проведене Piper Jaffray у вересні, показало, що 23% власників iPhone планують перейти на нову модель з підтримкою 5G.

  Аналітик додає, що популярність смартфонів з підтримкою 5G безпосередньо залежить від операторів і того, наскільки швидко вони будуть будувати відповідні мережі.

  Джерело: Gizchina

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин