Vivo показала оновлену FuntouchOS 10

  74

  Vivo вже підготувала оновлення свого призначеного для користувача інтерфейсу. Про це красномовно говорять тизер-матеріали від самого виробника.

  Судячи з усього, інтерфейс буде представлений 16 грудня спільно з прийдешнім смартфоном компанії Vivo X30. У представленому відео Vivo люб’язно представив кілька нових функцій, які з’являться в FuntouchOS 10.

  Функція «App Sharing» виділяється в списку нововведень. Опис функції досить розпливчастий, як і його демонстрація, але, мабуть, вона дозволить «ділитися» відео, звуками, а також вібрацією з одного смартфона Vivo на інший.

  Також очікується поява нових динамічних шпалер і ефектів робочого столу в FuntouchOS 10. Остання «фіча» додасть більш «вишукану» анімацію для значків рядка стану і переходів з екрана на екран. Також виробник вирішив додати нові динамічні світлові ефекти для країв екрану.

  «Рідні» шпалери стали трохи загадковішими — дизайнери компанії говорять про те, що надихалися зовнішнім виглядом «рідких предметів», а також відзначають рух річок, озер і морів.

  Пропонований семпл шпалер показує загальний вигляд і відчуття від оновленої прошивки набагато краще, ніж будь-який текстовий опис. З урахуванням усього вищесказаного, оновлення до FuntouchOS 10, схоже, приділить більше уваги візуальній складовій. І хоч це дійсно дуже важлива річ, хочеться сподіватися, що виробник також продумав, як зробити свою прошивку більш функціональною і не забув про нагальніші питання, такі як краще збереження автономності та правильна робота з оперативною пам’яттю.

  Джерело: sparrowsnews

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин