Посилена водонепроникність і екран MicroLED. Такими будуть Apple Watch Series 6

  67

  Основні поліпшення в нових Apple Watch пов’язані з використанням якісніших друкованих плат LCP.

  Популярний аналітик Apple Го Мінхао (Guo Minghao) опублікував свій прогноз про розумний годинник Apple наступного покоління. Якщо вірити аналітику, то нові Apple Watch матимуть кращу водонепроникність, підвищену продуктивність і покращене прийняття сигналу.

  Го Мінхао сказав, що основні поліпшення в нових Apple Watch пов’язані з використанням більш якісних друкованих плат LCP, які будуть відвантажувати компанії Dongshan Precision, Avary Holding і Flexium Interconnect.

  У нових Apple Watch Series 6 повинен бути встановлений більш продуктивний процесор Apple S-серії. Що стосується водонепроникності, то їх можна буде використовувати під час купання або прийняття душу. Це функція не є революційною, але аналітик вказує на підвищену водонепроникність, ймовірно, їх можна буде використовувати при заняттях дайвінгом або катанні на водних лижах, де на годинник впливає більший тиск.

  Apple Watch Series 6 будуть поставлятися з поліпшеною функцією відстеження сну і дисплеєм MicroLED. Презентація цього годинника відбудеться у вересні наступного року.

  Джерело: Gizchina

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин