Xiaomi представила розумне дзеркало, котре ніколи не запітніє

  956

  А якщо і запітніє, то це можна усунути натисканням однієї кнопки.

  Компанія Xiaomi продовжує випускати нові продукти для розумного будинку, цього тижня китайський гігант анонсував нову розумну дзеркальну шафу Xiaomi для ванної кімнати.

  Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву. Всередині знаходиться місце для зберігання всіляких банок і пляшок з ванними приналежностями, але головний інтерес викликає фронтальна дзеркальна частина, в яку вбудовані 252 світлодіоди, розташовані в дві вертикальні смуги.

  Xiaomi заявляє, що світлодіодне підсвічування підтримує плавне регулювання колірної температури в діапазоні 2700-6500 К. Як і у випадку з іншими пристроями розумного будинку тут є управління зі смартфона через додаток Miji.

  Крім налаштування різного ступеня яскравості і колірної температури додаток містить функцію видалення запотівання натисненням однієї кнопки, яка напевно сподобається багатьом. Для цього під дзеркалом розташована нагрівальна плівка, яка дозволяє швидко зробити дзеркало чистим або не допустити запотівання, якщо включити функцію нагріву до того, як приймати душ або ванну. Після того, як дзеркало очищено, функція нагріву автоматично відключається. Також передбачено сенсорне управління на самому дзеркалі.

  На стадії колективного фінансування ціна цього продукту становить всього 28 доларів.

  Джерело: Gizchina

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин