Майбутній iPhone 12 позбудеться чубчика і роз’єму для зарядки

  133

  А також отримає покращену систему Face ID.

  Перевірений мережевий інсайдер Бен Гескін (Ben Geskin), який регулярно публікує цікаві концепт-арти і рендери нових смартфонів, поділився шматочком креслення наступного смартфона iPhone.

  На кресленні показана бічна частина смартфона, де буде розташовуватися смужка для антени. Його інформатори підтверджують, що в прототипі нового iPhone цей елемент буде, по-перше, ширшим від звичайного (понад 1 мм). А по-друге, ця смужка буде виготовлена не з пластику, як раніше, а з нового матеріалу (скло, кераміка або сапфір). Імовірно, на цей крок Apple піде, щоб забезпечити смартфону надійний прийом сигналу в мережах п’ятого покоління.

  Крім того, джерело підтверджує, що Apple тестує нове покоління системи розпізнавання користувачів за особами Face ID. Датчики і об’єктиви будуть зменшені за габаритами, щоб поміститися у вузькій рамці екрану. Це дозволить відмовитися від характерної для останніх кількох поколінь смартфонів iPhone чубчика.

  Нарешті, є відомості, що Apple все ж планує відмовитися від роз’єму Lightning на користь бездротової зарядки і швидкісної передачі даних по повітрю. Даний момент видається не до кінця зрозумілим, ця заява звучить так, що Apple не замінить Lightning на USB-C, а повністю прибере роз’єм за непотрібністю. Втім, інформатор уточнює, що це входить в довгострокові плани компанії, так що, можливо, відмова від фізичного роз’єму і станеться, але не в наступному році.

  У будь-якому випадку новий смартфон повинен виявитися дуже цікавим.

  Джерело: Twitter

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин