Windows 7 повністю припинить роботу на всіх комп’ютерах

  5946

  Разом з припиненням підтримки випущеної ще в 2009 році операційної системи Windows 7 вийде так, що вона вже не буде адаптуватися під сучасне «залізо», тому якщо раптом якийсь виробник комплектуючих випустить нові драйвери, наприклад для відеокарти або процесора, все в будь-який момент може перестати працювати, і якщо це трапиться, компанія Microsoft ніяких заходів у цьому плані приймати абсолютно точно не буде. Це ж стосується і будь-яких нових компонентів, тому що адаптувати такі під стару «вінду» ніхто вже не стане. Всім користувачам варто бути готовим до того, що в будь-який момент після припинення підтримки все може зламатися в будь-який момент.

  Припиниться підтримка як редакції Home, так і Professional. На практиці це означає, що жодним чином продовжувати використовувати Windows 7 вже не вийде. Розширена підтримка десятої «вінди», яка діє в даний час, завершиться 14 січня 2020 року. З цього самого моменту всі користувачі цієї операційної системи виявляться самі по собі один на один з вірусами, троянами, новими драйверами і передовими комплектуючими. У зв’язку з цим, починаючи з сьогоднішнього дня, компанія Microsoft почала показувати всім користувачам застарілої ОС повідомлення з інформацією про прийдешнє, яке спрямоване на те, щоб власники електронних пристроїв переходили на більш нове програмне забезпечення.

  Таким є доступна в даний час Windows 10, ліцензія для якої коштує $ 200. Всім тим, хто захочуть до неї оновитися в старішої операційної системи, доведеться заплатити повну суму грошей, так як ніяких знижок Microsoft не робить. Корпоративні користувачі Windows 7 можуть продовжити підтримку старої ОС до січня 2023 року, тобто на три роки, але в такому випадку за перший рік доведеться додатково заплатити $ 50, за другий вже $ 100, а за третій так і зовсім $ 150. Простіше кажучи, за три роки використання розширеної підтримки старої платформи потрібно викласти цілих $ 300. Таку пропозицію доступно тільки корпоративним користувачам.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин