Характеристики, ціна та дата виходу об’єктива Voigtlander 50 mm / 1: 2,0 Apo-Lanthar з кріпленням Sony E

  37

  Поки — для японського ринку.

  Представляючи на початку місяця об’єктив Voigtländer 50 mm/1:2,0 Apo-Lanthar з кріпленням Sony E, виробник розкрив всі технічні дані новинки, але залишив осторонь ціну і термін початку продажів, пообіцявши назвати їх пізніше.

  За останніми даними, об’єктив, випуском якого відзначено 20-річчя лінійки об’єктивів Voigtländer Classic Line, з’явиться в японському роздробі в грудні. Названа і його ціна. В Японії вона складе 128000 ієн, включаючи податок. Можна припустити, що в інших країнах об’єктив буде коштувати близько 1000 доларів.

  Нагадаємо, в цю суму оцінено повнокадровий об’єктив з ручним фокусуванням, за словами виробника, що забезпечує «найвищу якість зображення». Він побудований за оптичною схемою з десятьма елементами в восьми групах. Два асферичні елементи і п’ять елементів з аномальною частковою дисперсією дозволили майже повністю скорегувати хроматичні аберації. Діафрагма з 12 пелюстками управляється вручну, з кроком 1/3 EV, причому кільце може обертатися як з клацанням, так і без нього.

  Джерело: Nokishita

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин