Золоті жіночі ланцюжки: як вибирати і з чим носити

  80

  Золотий ланцюжок – універсальний ювелірний виріб, який повинен знаходитися в скриньці коштовностей кожної жінки. Її можна використовувати, надягаючи на шию із золотою підвіскою, в якості браслета, комбінуючи з годинником. Здавалося б, які можуть бути складнощі при виборі звичайного ланцюжка? Однак насправді це відповідальне завдання: складно вибрати якісну прикрасу, яка ідеально підійде і прослужить довгі роки, зберігаючи первісний вигляд.

  Які золоті жіночі ланцюжки бувають

  Перше питання, що виникає у споживачів: які моделі жіночих ланцюжків із золота бувають? Видів плетінь безліч. Переконатися в цьому можна, відкривши будь-який ювелірний інтернет-магазин України та переглянувши каталог ланцюжків. Варто пам’ятати, що від типу плетіння залежить не тільки зовнішній вигляд виробу, але і його міцність. Розглянемо найпопулярніші різновиди жіночих золотих ланцюжків:

  • Нонна. Витончений варіант, відповідний в якості вечірнього. Складається з мініатюрних і акуратних ланок, завдяки чому нагадує плетінням ажурне мереживо. Дивовижно виглядає на тонких жіночих зап’ястях.
  • Троянда. Модні ювелірні прикраси з даними плетінням вважаються одними з найдорожчих. Однак висока ціна виправдана: переплетені химерним чином ланки виглядають дуже цікаво і вишукано.
  • Сінгапур. Так, золоті жіночі ланцюжки з цим плетінням дивовижно сяють при попаданні сонячних променів, притягуючи погляди. До того ж є досить міцними, оскільки вони — вид якірного плетіння.

  Як вибрати довжину золотого ланцюжка

  Перед тим як замовити жіночий ланцюжок, важливо визначитися з розміром. Універсальною вважається довжина жіночого ланцюжка на 40-50 см коротші підійдуть власниці довгої шиї, а довші ланцюжки здатні візуально витягнути силует повної жінки.

  Щоб більш точно визначити потрібну вам довжину золотого ланцюжка, оберніть звичайну нитку навколо шиї або зап’ястя, регулюючи її довжину на ваш розсуд. Керуйтеся отриманими параметрами при виборі ланцюжка. Якщо ви плануєте носити підвіску на шиї, то придбайте виріб на 5-10 см довше.

  Який замок на золотому ланцюжку краще

  Замок на ланцюжку повинен застібатися легко і бути надійним. Також переконайтеся перед покупкою, що зможете управлятися з ним без сторонньої допомоги, особливо якщо мова йде про ланцюжок на зап’ясті. Отже, які бувають замки на золотому ланцюжку

  Карабін

  Класичний, найпоширеніший варіант. Карабін досить підчепити нігтем, щоб застебнути. При цьому можна бути впевненою, що він не розстебнеться сам по собі.

  Кільце

  Шпренгельний замок у вигляді кільця відкривається натисканням на невеликий важіль. Такий ланцюжок буде трохи складніше застебнути самостійно, ніж виріб з замком-карабіном.

  Коробочка

  Коробчастий замок зустрічається у жіночих золотих ланцюжків досить рідко. Він важкий, тому використовується в більшості випадків в масивних і дорогих виробах з важким плетінням.