Вхідні двері Hörmann — поєднання практичності та привабливості

  166

  З того часу, як у 1999 році на вітчизняний ринок прийшла німецька компанія Hörmann, для власників нерухомості та забудовників ця назва стала символізувати високу якість на надійність. До того ж продукти німецького концерну вирізняються стильним дизайном та зовнішньою привабливістю.

  Окрім вхідних дверей для будинків, українським покупцям також доступні:

  • бокові гаражні та міжкімнатні двері;
  • гаражні та в’їзні ворота;
  • електроприводи для них.

  Види дверей

  Вхідні двері — дуже суттєвий елемент будь-якої будівлі. Саме від нього залежить безпечність та недоторканість приміщення. Двері захищають від вітру, дощу, пилу та навіть вогню і диму. Також вхід значно впливає на загальний імідж будинку або квартири. Він створює перше враження про фінансові можливості та естетичні вподобання власників.

  Ось чому дбайливі господарі під час зведення, реконструкції будинку або ремонту квартири велику увагу приділяють вхідним дверям. Краще витратитися на якісний продукт, ніж ліквідувати наслідки злому або небажаного проникнення.

  Ознайомитися з асортиментом дверей, які пропонує компанія — представник Hörmann в Україні, можна на сторінці офіційного сайту, пройшовши за посиланням hormann.ua/ru/…/dveri/vkhodnye-dveri/.

  Каталог інтернет-магазину «Hörmann Україна» пропонує чотири види дверей:

  • ThermoCarbon;
  • ThermoSafe;
  • Thermo65;
  • TopComfort.

  Варіанти відрізняються за матеріалом, виконанням та функціональним оснащенням. Але всіх їх поєднує справжня європейська якість.

  Двері преміум-класу ThermoCarbon і вищого класу ThermoSafe виготовлено з алюмінію. Це більш практичний матеріал, ніж дерево або пластик. Такі двері міцні, стійкі, забезпечують хорошу звуко- й теплоізоляцію, довгі роки не втрачають презентабельний вигляд. Вони не потребують підфарбовування, що дозволяє заощаджувати час і матеріали.

  Скляне дверне полотно лінійки TopComfort гарантує не тільки надійний захист від проникнення та теплоізоляцію, а й забезпечує велику кількість світла в передпокої.

  Варіант Thermo65 виготовляється зі сталі, що робить його більш доступним за ціною.

  Високий ступінь захисту від злому забезпечується замками з дев’ятьма (двері ThermoCarbon) або п’ятьма (в інших дверях) точками зачинення та профільними циліндрами з антивандальним захистом (або опцією оповіщення про небезпеку).

  Можливість вибрати моделі різноманітних мотивів та забарвлень за шкалою RAL — ще один аргумент на користь Hörmann. Зробити замовлення можна онлайн або телефоном.