У що варто вкладати гроші у 2019 році

  139

  Хочете, щоб ваші гроші працювали на вас? Ми розглянемо найефективніші способи інвестицій.

  Пам’ятайте про золоте правило інвестування: прибуток пропорційний до ризиків, які бере на себе інвестор. Тому не існує способу, який дає вам 100% гарантію. Але хто не ризикує — той не п’є шампанського.

  Ще одне важливе правило: не вкладайте всі гроші в один проект. Найкраще розподілити свої фінанси таким способом, аби зменшити свої ризики.

  Нерухомість

  Цей варіант привабливий та економічно вигідний лише за умови, якщо ви знайдете нерухомість за ціною, нижчою від ринкової. Продаж за зниженою ціною може відбутися, якщо продавцеві терміново потрібні гроші (наприклад, на горизонті у нього вже є нова квартира, але для її купівлі терміново потрібні кошти; нагальний виїзд власника за кордон тощо).

  Але тут варто бути дуже обачними та перевірити, чи об’єкт юридично «чистий». Якщо ви не експерт у цій сфері, радимо звернутись за юридичною підтримкою до агенцій нерухомості та нотаріуса.

  Продаж квартир Львів, Київ, Одеса та інші міста України здійснюють також через спеціальні інтернет-платформи. Саме з них радимо почати пошук, проаналізувати тенденції та пропозиції.

  Власний бізнес

  Створення власного бізнесу — це свобода та повний контроль над своєю справою та водночас ризик і повна відповідальність. Якщо ви впевнені, що запропонована вами послуга чи товар дійсно заповнять нішу, або ж ви проаналізувати конкурентів і переконані, що змогли б увійти на ринок — сміливо інвестуйте. Але не слід цього робити з усіма своїми коштами: краще перестрахуватись та залишити резерв на випадок непередбачуваних ситуацій (а передбачити все — неможливо). Також не забувайте прописати окремий пункт видатків на рекламу та самопозиціювання: навіть найгеніальніший бізнес прогорить, якщо про нього не знають люди.

  Валюта

  Купівля валюти — ще один спосіб зберегти, а часом і примножити кошти. Але нагадаємо вам правило, про яке говорили на початку — не вкладайте всю суму лише в одну валюту, адже зараз ситуація в Україні, на жаль, не вирізняється стабільністю в економічному плані. Тому краще перестрахуватись та купити різну валюту.

  Банківські вклади та депозити

  Депозит — це не найбільш активний шлях заробити, а радше спосіб зберігати гроші з приємним бонусом. Як і з валютою, тут краще довіряти декільком банкам. Але для цього варто бути впевненим, що ця інституція стабільна, вас влаштовує відсоток та перевірити інші нюанси.

  Освіта та саморозвиток

  Ви — самі собі стартап. Немає більш ефективної інвестиції, ніж у себе! Адже економічна ситуація змінюється, а ваші знання та навички залишаються з вами. А це — теж спосіб заробити у майбутньому: кваліфіковані та досвідчені фахівці потрібні за будь-яких умов.  • інші новини