ТОП функцій сучасного кондиціонера

  486

  Сучасний кондиціонер – це зручний кліматичний високотехнологічний пристрій. Кондиціонери вирізняються сукупністю технологічних інновацій для забезпечення високого комфорту та відповідають критеріям енергоефективності, надійності та привабливості дизайну. Вартість приладу напряму залежить від вмонтованого функціоналу. Заради здоров’я та комфорту не варто економити, з іншого боку, необхідно зважити, чи  доцільно переплачувати за непотрібні функції.

  Функції сучасного кондиціонера

  Завдяки зусиллям світових лідерів звичайний кондиціонер перетворився в багатофункціональний прилад, здатний не тільки охолоджувати повітря, а й нагрівати квартиру, ефективно очищати повітря, осушувати та, при необхідності, зволожувати повітряні маси.

  Охолодження повітря

  Основною функцією будь-якого сучасного кондиціонера є охолодження повітря. Саме це першочергове призначення кондиціонера, який має здатність охолоджувати повітря до +17°С з максимальною енергоефективністю.

  Обігрів

  Функцію обігріву приміщення підтримує більшість сучасних спліт-систем, зокрема, кондиціонери Gree оснащуються такою можливістю. Особливо актуальна ця функція в період міжсезоння – навесні, коли вже вимкнули центральне опалення, чи восени, коли ще не включили його.

  Очищення та іонізація

  В повітрі постійно присутні забруднювачі – пил, пух та інше. В кондиціонерах для очищення повітря застосовуються різноманітні системи фільтрації – механічні та тонкі фільтри, антибактеріальні модулі, ультрафіолетові лампи та іонізатори. За допомогою функції іонізації повітря підвищується концентрація негативно заряджених частинок, що позитивно впливає на стан людини, зростає прилив сил.

  Додаткові функції кондиціонера

  Крім стандартних функцій, сучасні кондиціонери поєднують в собі неперевершену додаткову функціональність.

  WI-FI управління

  Топові моделі сучасних побутових кондиціонерів стали наділяти WI-FI управлінням. Власник такого кондиціонера може керувати його роботою дистанційно з телефону чи планшету, головне, щоб був доступ до інтернету. Дуже зручно, коли до приходу додому спліт-система уже створила комфортний мікроклімат в помешканні.

  Безшумний режим роботи

  Розробивши нову форму лопаток крильчатки та знизивши обороти вентилятора, вдалося знизити рівень шуму внутрішнього блоку спліт-системи. Сучасні моделі створюють шум, який не перевищує 18-20 Дб. Для прикладу розмова людини пошепки – 20-25 Дб.

  Надійність

  Для підвищення надійності пристрою – автоматичне розморожування теплообмінника, гарячий запуск, спеціальне покриття теплообмінника.

  Збільшення концентрації кисню

  Знедавна почався продаж кондиціонерів, що можуть збільшувати концентрацію кисню в повітрі. Такий результат досягнуто завдяки модуль-генератору, який розділяє гази – азот і кисень. Азот поглинається, а кисень повертається в приміщення. Потім зібраний азот видаляється.

  Осушення

  Бувають випадки, коли влітку перед грозою неймовірно жарко і душно – в таких випадках при охолодженні повітря кондиціонер знижує його вологість.  • інші новини