ТОП-5 мікрофінансових компаній квітня

  142

  В останні кілька років послуги мікрофінансових компаній набувають все більшої популярності серед українців. Якщо раніше люди боялися брати в борг у фінансових установах, то зараз кредитуються іноді по кілька разів на одній і тій самій або в різних компаніях.
  Мікропозики стали дуже доступними. Отримати гроші в борг може практично кожна людина, навіть безробітний. Мікрофінансові компанії, на відміну від банківських установ, із задоволенням працюють з особами без офіційного працевлаштування, пенсіонерами, студентами та мамами в декреті.

  Кількість кредитних продуктів і самих МФО зараз дозволяє споживачам вибирати альтернативні варіанти позик та максимально вигідно користуватися отриманими коштами.

  Які мікрофінансові організації стали кращими за підсумками квітня 2019?

  ТОП-5 МФО України в квітні

  Оформити і отримати кредит на карту або готівкою у відділенні мікрофінансової компанії можна протягом декількох хвилин. Українські позичальники, які не раз користувалися послугами МФО, орієнтуються в тому, якою має бути якість сервісу, умови угоди й інші параметри. Про це вони пишуть відгуки на офіційних сайтах, різних тематичних ресурсах, форумах і т.д.

  Аналітики при складанні даного рейтингу взяли до уваги цю інформацію, а також оцінювали мікрокредитні установи за наступними критеріями:

  • прозорість умов позики;
  • процентні ставки, максимальні суми видачі та строки погашення кредитів;
  • якість обслуговування у відділеннях і контакт-центрах;
  • наявність програм лояльності.

  Так сформувалася п’ятірка лідерів, яка, на думку користувачів послуг та експертів, в квітні показала кращі результати своєї роботи.

  Moneyveo

  По праву очолює квітневий рейтинг провідних МФО і вже кілька років утримує високі позиції. При першому зверненні в Moneyveo можна отримати до 10000 грн. під 0,01% на 30 днів, а при повторному — до 15000 грн. Компанія регулярно використовує привабливі акційні пропозиції для своїх позичальників та програми лояльності, які дають можливість витрачати отримані кошти максимально вигідно.

  Dinero

  Мікрофінансова організація, яка дійсно дбає про свою репутацію і пропонує кращі кредитні продукти, про що свідчать численні позитивні відгуки реальних клієнтів.

  У цій МФО новим позичальникам доступні кредити до 10000 грн. під 0%, а діючі — можуть оформити до 15000 грн. під найнижчі відсоткові ставки. Клієнти Dinero регулярно користуються бонусами та знижками на позики, тому переплата по ним мінімальна, а умови пролонгації і реструктуризації дають можливість уникнути фінансових ризиків.

  Miloan

  МФО, яка завоювала довіру не тільки на українському, а й на польському фінансовому ринку. Тисячі українців вже оцінили європейську якість обслуговування та прийнятні умови кредитування. Зайшовши на сайт miloan.ua, кожен користувач може ознайомитися з перевагами мікрофінансової компанії, а головне — протягом 15 хвилин отримати необхідну суму грошей на свою банківську карту.

  При першому зверненні споживачам доступні безкоштовні кредити на суму до 5000 грн. на 30 днів, а при повторному — до 12000 грн. Miloan регулярно робить розсилку промокодів своїм клієнтам, за допомогою яких вони можуть знизити комісію, збільшити термін або суму позики. Також в рамках програми лояльності Miloan часто проводить акції та дарує позичальникам приємні бонуси.

  Alexcredit

  Компанія використовує мінімальні відсоткові ставки та спеціальні пропозиції як для нових, так і для діючих клієнтів. До числа її переваг можна віднести прозорість умов, швидкість і простоту видачі позик.

  Нові користувачі можуть взяти в борг до 3000 грн. під 0%, а діючі — до 10000 грн. терміном на місяць.

  Bistrozaim

  Ця мікрокредитна організація пропонує кредити, за якими оплата стягується тільки за фактичні дні користування. При першому зверненні клієнтам доступні безвідсоткові позички до 6000 грн. на термін до 30 днів. Подаючи повторні запити, позичальники можуть отримати кредитні кошти до 10000 грн. з мінімальними комісіями. Крім того, для всіх споживачів діють спеціальні умови в рамках програми лояльності, що дозволяє істотно зменшити переплату по боргу й уникнути негативних фінансових наслідків.

  В даному незалежному рейтингу представлені МФО, які дійсно популярні та затребувані серед українців. Якщо вам знадобиться оформити швидку позику, то тут ви зможете вибрати найбільш якісні та вигідні кредитні продукти.